TopStar

4. července 2013 17:04

Denisa Nováková

Maminy v lázních. Kdo má kočár a kdo hlídání?

Slavné maminky se musely rozhodnout. Vzít děti sebou nebo sehnat hlídání a vydat se užívat „druhé líbánky“. Každá to vyřešila jinak.

Herečka Martha Issová dorazila do Karlových Varů s celou rodinou včetně roční dcery Fanynky. „Chtěla bych vidět samozřejmě co nejvíc zajímavých filmů. Myslím ale, že zvládnu tak dva, maximálně tři za den,“ plánovala Martha. Na lázeňské kolonádě je s barevným kostkovaným kočárkem vidět několikrát za den. Buď sama, nebo s rodiči – herečkou Lenkou Termerovou a režisérem Morisem Issou. Otec holčičky a Marthin partner, režisér David Ondříček, má hodně pracovních povinností.

Další kočárek s krásnou maličkou pasažérkou, rok a půl starou holčičkou Rebekou, tlačila po kolonádě spokojená herečka a zpěvačka Lucia Šoralová. Tatínek, skladatel Ondřej Soukup zrovna nikde nablízku nebyl. Lucia nabírá síly, na podzim ji čeká role v připravovaném muzikálu Mauglí.

Herečka Jitka Čvančarová půlroční dcerku Elenu Emílii nechala doma v Praze. Pracovních povinností kolem charitativní organizace Debra má Jitka spoustu. „Chceme pro ni normální dětství, tak jsme ji nechtěli na festival tahat,“ řekla s tím, že první večer festivalu hlídala kamarádka. Další noci se různě prostřídali doma s manželem Petrem Čadkem.

Poprvé ve společnosti bez syna Davídka, kterému je také už více než rok, se ocitli Lejla Abbasová a Michael Kocáb. Užívají si to náramně, všude jsou vidět ruku v ruce.

Zářící Gábina Partyšová (vážně si myslíme, že si nevěrný Josef Kokta může rvát vlasy na hlavě, že tuhle ženu ztratil) odmoderovala první ročník Film festivalu Golf Cup s pětiletým Kristiánem po boku. Chlapeček byl celou dobu moc hodný, evidentně věděl, jak se má chovat, když maminka pracuje. Mahulena Bočanová přichvátala na golf v rychlosti bez dcery Márinky. Zato na místě potřebovala kamarádku na hlídání šestiměsíčního štěněte.

Herečky Ivana Chýlková a Dana Morávková dorazily na večerní vyhlašování filmových cen „Jameson Done in 60 seconds“ bez dětí. Mají teenagery – Ivanin Jáchym ani Danin Petr hlídání dávno nepotřebují.


Přečtěte si také