TopStar

18. června 2018 10:49

Manžel Míši Noskové skončil s vážnými zraněními v nemocnici!

Manžel zpěvačky Michaely Noskové (35) Ondřej Bábor skončil ve střešovické nemocnici. Jel totiž na motorce vyzvednout svou milou z letiště, ale v jedné zatáčce nezvládl rychlost a vyboural se. Návrat z Londýna domů nebyl tedy pro Míšu ani trošku příjemný.

‚‚Policisté mi řekli, že jim Ondřej řekl, že vůbec neví, kde je a kam jel. Hodně mě to vyděsilo,‘‘ nechala se slyšet vyděšená Nosková. Na motorce jsou sice značné škody, ale se zdravím Ondřeje je to ještě horší. ‚‚Má těžký otřes mozku a je totálně potlučenej. Vzhledem k tomu, jaké úrazy na motorkách bývají, to vlastně dopadlo dobře. Jsem ráda, že bude v pořádku,‘‘ dodala sličná zpěvačka.

Je to již rok, co muzikálová zpěvačka překvapila veřejnost tajnou svatbou s kolegou Ondřejem Báborem. Zejména sociální sítě jí po tomto kroku přinesly velmi ostrou kritiku. Hodně lidí nechápalo, proč na ceremonii nebyla Míšina dcera. Michaela ale vzápětí celou situaci objasnila.

Jelikož došlo ke sňatku na Srí Lance, nepřicházelo prý v potaz s sebou malou holčičku brát. ‚‚S dcerkou vyrazíme v létě. Na Srí Lanku bych jí ještě nebrala. Ale v létě si to vynahradíme,‘‘ nechala se tehdy Michaela slyšet. I přesto se až dodnes spekuluje, proč k takové situaci došlo, a fanoušci jsou pobouřeni.

Sdílejte článek

Přečtěte si také