TopStar

24. února 2014 10:40

Dagmar Dandová

Manželka Donutila si po Lvech zahrála na Popelku. A Mirek hledal botu!

Na schodech u pražského Rudolfina se po vyhlášení ankety Český lev děly věci. Manželka baviče Mirka Donutila Zuzana ztratila střevíček a působila jako Popelka, která se chce dostat z bálu dřív, než se její kočár promění v dýni.

Naštěstí ji nemusel Donutil po schodech honit, ale rovnou ji elegantně podržel, aby nespadla a pomáhal jí ztracenou botu zase nazout.

"Po manželově boku se opravdu nenudím," uvedla Zuzana Donutilová pobaveně.

Před Rudolfinem toho ale bylo k vidění mnohem víc. Milionář Karel Janeček se po bouřlivém rozchodu s modelkou Doleželovou už otřepal a na "Lvy" vyvedl svůj nový objev, brunetku v luxusních šatech z půjčovny. Manželka Livie a dlouholetá přítelkyně Markéta zřejmě musely zůstat doma.

To Oldřich Kaiser vypadal s knírkem docela odpočatě a dokonce se několika fanouškům podepsal do památníčku. Herec bohužel sošku neobdržel, ale aspoň pogratuloval svému příteli Jiřímu Lábusovi, který za Klauny získal Českého lva v kategorii vedlejší mužské role.

Přítel Jany Plodkové, optik Filip Žilka, zase působil na schodech před Rudolfínem nejvíc uvolněně. Dokonce pózoval s barevnou kabelkou své přítelkyně.

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také