TopStar

30. května 2013 06:40

Blanka Konrádová

Manželka Pohlreicha přibrala 15 kg!

Zdeňka Pohlreich kápla božskou! Po boku svého manžela Zdeňka, který se proslavil svými kuchařskými pořady na Primě, přibrala 15 kg! A stačilo jí k tomu pouhých pět let.

Zdeněk totiž vodí svoji manželku do dobrých restaurací a jí je líto zůstat jenom u polévky. „Většinou dostaneme specialitu kuchaře, potom předkrm, polévku, hlavní jídlo a nakonec dezert,“ prozradila na party u příležitosti spuštění portálu Prima Fresh, který se věnuje kulinářství.

Zdeňka ale nabraných kil nelituje. „Nikdy jsem se necítila líp,“ říká. Doma žádné diety nepěstují. „Vaříme z dobrých surovin, ale nebojíme se použít máslo nebo smetanu.“ Díky manželovi se její názor na gastronomii hodně změnil. „Dostala jsem se do jiné společnosti, mezi jiné lidi, a to mě ovlivnilo, i když už předtím jsem měla jídlo ráda a snažila se vařit z kvalitních surovin.“

Zatímco její manžel má na Prima family nový pořad Vařte jako šéf, ona se před kameru nehrne. „Já jsem antitelevizní, kamera mi nelichotí,“ říká, byť v show Jana Krause Uvolněte se, prosím, kam byla pozvána jako host, působila velmi přirozeně. „To je tím, že jsem patnáct let učila, takže jsem zvyklá vystupovat před lidmi a mám v sobě i trošku toho exhibicionismu. Ale necpu se do něčeho, čemu nerozumím,“ vysvětluje.

Zdeňka vystudovala fakultu tělesné výchovy a sportu a teď se věnuje vlastní farmě s koňmi. Má jich tam ustájených sedm. Své a svých kamarádek. Jezdit na koních si vyzkoušel i Zdeněk, ale spadl, hnul si se zády a od té doby už je pouze pozoruje zpoza ohrady.

Manželé Pohlreichovi se ve společnosti objevují zřídka, ale vždycky působí harmonicky. A takoví jsou nejspíš i doma v kuchyni. Žádné hádky o to, kdo bude vařit a podle jakého receptu, prý u nich neprobíhají. Když Zdeněk není doma, vaří Zdeňka. Vychovávají společně tři děti, takže je to nezbytností. A nemají ani problém dohodnout se na tom, kdo bude dělat pomocné práce. Zdeněk prý většinou krájí, protože je rychlejší.

Ivana Bachoríková

Více o pořadu Vařte jako šéf ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také