TopStar

5. září 2018 08:50

Marek Ztracený má nového člena v kapele: Je mu teprve 6!

Zpěvák Marek Ztracený (33) miluje dvě věci nade vše - svou rodinu a hudbu. Teď se rozhodl tyto položky propojit a zaměstnal svého synka (6) ve vlastní kapele. Prý to kluk bude mít jako první brigádu a samozřejmě za ni dostane řádně zaplaceno. A co bude chlapec dělat? Bubnovat!

I když je Marek Ztracený junior zapálený do hokeje a zatím to vypadá, že se stane profesionálním hokejistou, po stopách tatínka jde také. Miluje bubny a zpěvák se proto rozhodl mu už tak v útlém věku zařídit brigádu. ‚‚Maminka není nadšená, ale už si zvykla. Musela. Dokonce se Mareček už stal součástí naší kapely, zatím nám nosí porty a další menší věci. Za každý koncert má dvě stovky, které si ukládá. Až se naučí líp bubnovat, vyměníme bubeníka,‘‘ zmínil se smíchem Marek starší pro Blesk.

Ze svého synka je hudebník nadšený. Pro Top Star se nechal slyšet, že už je chlapec ve věku, kdy může dělat s tátou různé skopičiny. Chodit do hospody spolu tedy ještě nemohou, ale užívat si společně fotbal, to prý problém vůbec není. Je ovšem pravda, že malý Mareček upřednostňuje spíše hokej. A jak se k takové zálibě v rodině muzikanta vlastně dostal? Marek senior vzal synka v jeho pouhých dvou letech na zápas plzeňské Škodovky. A okamžitě bylo jasno. ‚‚Tam ho to chytlo. A vydrželo mu to do teď.‘‘ A právě to těší i nadšeného tatínka.

Zároveň by byl ale Ztracený rád, kdyby se syn držel alespoň rekreačně i hudby. Přeci jen, právě pro tatínka znamená hudba celý život a rád by viděl i v potomkovi svého nadějného nástupce. Zatím není zcela jasno, kudy se budou kroky chlapce v následující kariéře ubírat, ale na to je ještě brzy.

I když žije muzikant se svou partnerkou Marcelou Skřivánkovou již sedm let, do svatby se prozatím ani jeden nežene. ‚‚Manželství je u nás trochu ožehavé téma. Myslím, že máme víc než manželství - skvělého syna. Snažím se jí (partnerce) to vynahrazovat, masíruju jí záda, nohy, a doufám, že mě do manželství nikdo tlačit nebude,‘‘ zmiňuje se smíchem Marek. Tvrdí, že Marcela je fajn i bez papírů a sám má strach, že kdyby se oženil, stane se z jejich vztahu jistota a rutina. No, snad to tak bere i jeho milá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také