TopStar

31. července 2018 12:40

Ilona Blašková

Marek Ztracený si plánuje dát s koncertováním pauzu. Co nám na sebe ještě prozradil?

Možná vás teď trochu překvapíme. Zpěvák Marek Ztracený si totiž chce udělat pilotní průkaz a pořídit si k tomu malé letadélko. Proč ne. Ale má to jeden háček. Marek má panický strach z výšek.

Marek Ztracený využil pár dní volna mezi koncerty a vzal rodinu na Lipno. Tenhle kout jižních Čech poznal úplně poprvé. „Jsem nadšený! A teď jak nestíhám být s rodinou, respektive se moc nedostanu domů, tak si je užívám a čerpáme tady s rodinou vitamin R. Vždycky říkám, že budu ležet, ale po prvním dni se spálím, jako každý správný Čech a pak vezmu batůžek a jdu,“ prozradil Marek.

Marek adrenalin může, ale zrovna dvakrát ho nevyhledává. Kvůli sedmiletému synovi Markovi se ale překonává. „Když má člověk dítě, tak musí na tyhle věci zapomenout,“ řekl. A jaký sport ještě nezkusil a chtěl by? „Třeba na vodních lyžích jsem nejel. Někdy bych chtěl zkusit skočit padákem, ale to se bojím. A myslím na papíry na letadlo, na ultralight. Koupím si letadýlko. Jsem toho teď plný,“ prásknul zpěvák.

Na pilotní zkoušky bude mít Marek dost času, plánuje totiž dvouletou pauzu od vlastních koncertů. Odehraje už jen dva. „My jsme vymysleli narychlo dva koncerty. Vydal jsem desku a nepokřtil jsem ji. Blíží se koncert v Praze a Brně, tak vás chci pozvat. Bude to výjimečný, protože dva roky nebudeme hrát vlastní koncerty. Máme takový plán,“ prozradil Marek.

I my jsme měli pro Marka plán, vlastně takové překvapení. Na Lipně jsme totiž objevili Martina, který je slavnému zpěvákovi hodně podobný a často se mu stává, že mu to lidé říkají a chtějí se s ním fotit. „Doufám, že nepůjde večer kolem hotelu, aby si nás Marcela nespletla. Nemám rád překvapení, ale tohle bylo fajn. Děkuji, je to fajn vidět, že existuje někdo tak divný, jako já,“ prohlásil Marek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také