TopStar

28. května 2013 06:40

Blanka Konrádová

Mareše s Faltýnovou zastínil Hrabě s přítelkyní

Herec Miroslav Hrabě (32), který se proslavil jako sexy tělocvikář v seriálu Gympl, konečně vyrazil se svou přítelkyní Miriam Bittovou (22) do společnosti.

Na party, která se konala u příležitosti otevření Mini baru ve Žlutých lázních, patřili mezi nejkrásnější páry večera. Díky své bezprostřednosti šlapali na paty Leošovi Marešovi s Petrou Faltýnovou.

„Jmenuje se Miriam a je fotomodelka,“ pochlubil se herec, který podle svých slov neměl štěstí na dlouholeté vztahy. Teď ale věří, že konečně našel tu pravou. Jsou spolu přes rok a žijí již několik měsíců ve společné domácnosti. „Miriam je naprosto ideální žena. Máme stejný smysl pro humor a jsme si v hodně věcech podobní.“

Na party si herec Miroslav Hrabě šel odpočinout po náročném konkurzu. „Bylo fajn na chvilku vypnout a změnit prostředí. Potkali jsme pár přátel, dali si dobré maso a pivo, protože grilování máme rádi a k jaru prostě patří,“ řekl Hrabě, který vypadal velice zamilovaně.

Hrabě teď bude hrát v seriálu Gympl milence Moniky Absolonové (36), která s ním otěhotní. Uvidíme, jestli to nebude mít časem pohledný herec v soukromí podobně.

-dad-


Přečtěte si také