TopStar

17. července 2018 13:00

Marešova exmanželka vážně zraněna! Spadla na vodních lyžích

Jak to tak vypadá, tohle léto nebude pro Moniku Marešovou (43) zábavné a už vůbec ne aktivní. Bývalá žena Leoše Mareše (42) se vážně zranila během závodu na vodních lyžích a teď čeká na operaci. Minimálně na čtvrt roku bude Monika mimo provoz.

‚‚Bohužel mám hnuté kloubní pouzdro a mnohočetnou zlomeninu nártních kůstek,‘‘ postěžovala si Monika. Ve čtvrtek 19. července očekává operaci a pak si bude muset dát ode všeho pauzu. ‚‚Nohu mi zdrátují a po šesti týdnech dráty vyndají. Takže se budu určitě minimálně dva měsíce pohybovat o berlích s nohou v sádře,‘‘ dodala posmutněle.

Jak dlouho potrvá rekonvalescence, to neví ani Monika ani lékaři. Jedno je ale jisté- léto matka dvou synů Matěje a Jakuba rozhodně proleží. ‚‚Opravdu skvěle zahájené léto,‘‘ posteskla si Monika. Zdá se, že Leoš bude tyto prázdniny se svými ratolestmi trávit mnohem více času, než obvykle.

Vodnímu lyžování se Monika Marešová věnuje už od svých devíti let. V 17 si sice dala pauzu, ale před čtyřmi lety se ke sportu vrátila na dovolené v zahraničí. Od té doby se mu věnuje pravidelně. Tvrdí, že jde o rekreaci, ovšem před dvěma lety se jí podařilo vyhrát na mistrovství České republiky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také