TopStar

28. února 2018 09:20

Margot Robbie dorazila na svatbu své přítelkyně. A vypadala lépe než samotná nevěsta...

Zvát si Margot Robbie (27) na svatbu není radno. Herečka totiž přebila na obřadu své nejlepší přítelkyně všechny přítomné včetně nevěsty. Margot ale přiletěla až do Austrálie společně se svým mužem Tomem Ackerleyem, takže nikdo ze zadaných dam nemusel mít obavy, že by si kráska odvedla jejich vyvoleného.

Na snímku pózuje hereččin muž Tom Ackerley v elegantním smokingu a jeho žena mu dělá doprovod v červených šatech módního domu The Vampire`s Wife. Margotina róba stojí v přepočtu 50 tisíc korun, a tak se stala podstatně dražší a luxusnější než šaty samotné nevěsty. Ještě štěstí, že Robbie nezvolila bílou barvu.

Jak se později ukázalo, na seznamu hostů byla blonďatá kráska zapsána jako paní Ackerley, což novináře utvrdilo, že herečka přijala po svatbě příjmení svého milého. Připomeňme, že dvojice se vzala v prosinci 2016 po tříletém vztahu.

V jednom z rozhovorů dostala Margot otázku, jak to má v soukromí, a zda vše klape tak, jak má. Ta se nechala slyšet, že s Tomem se hádají velmi zřídka: ‚‚Nepatříme do kategorie lidí, kteří milují konflikty a věčné spory. Nepotřebujeme jeden na druhého křičet, abychom si dokázali vzájemnou lásku. Velmi dobře si rozumíme.‘‘

Teď můžeme jen čekat, v jaké róbě se předvede kráska na předávání filmových cen Oscara, zda získá Oscara sama (za snímek ‚‚Já, Tonya‘‘), a zda se jí ještě podaří porazit svůj look ze svatby přítelkyně. Přeci jen, vítězka ceny Oscara by měla vypadat co nejlépe.


Přečtěte si také