TopStar

29. ledna 2018 13:00

Maria Šarapovová má nového přítele! Po boku bývalého Pippy Middleton jen kvete

Tak a je to tu! I tenisová špička Maria Šarapovová našla lásku. Jde o majitele aukční síně Paddle8, bývalé lásky Pippy Middleton Alexandra Gilkese. Nový Mariin objev se specializuje na umělecké předměty a o sportu toho moc neví. Bude ho Šarapovová učit tenisovým kouskům? Jak se říká, protiklady se přitahují.

O románku tenistky a britského boháče se začalo mluvit poté, co se na sociálních sítích objevily fotografie Šarapovové a jejího milého na losangeleském letišti. Jakmile si dvojice všimla reportérů, nezačala se schovávat, ale ani projevovat nějaké emoce lásky a vášně.

Co je o Alexandrovi Gilkesovi známo? Je jednou z nejlukrativnějších partií Spojeného kálovství. Díky svému předchozímu vztahu se sestrou vévodkyně z Cambridge se velmi dobře zná s princem Williamem a jeho ženou. I princ Harry je Alexandrovým blízkým přítelem. S Pippou se rozešel a vzal si blízkou přítelkyni budoucí manželky prince Harryho. Jednalo se o designérku a návrhářku Mishu Nonoo. A právě ta seznámila prince Harryho s Meghan Markle.

Ve vztahu s Mishou strávil Gilkes celých 13 let, manželství trvalo 4 roky (2012–2016). Když se dvojice rozvedla, Alexander se trápil a nesl rozvod velmi špatně. Podle jeho slov byla Nonoo jeho pvní a jedinou opravdovou láskou. Jak se taková slova asi poslouchají Marii? Nebo to blonďatá Ruska zvládne přebít?

Sdílejte článek
Štítky princ Harry Meghan Markle Pippa Middleton Maria Šarapovová tenistka aukční síň

Přečtěte si také