TopStar

18. července 2013 16:50

Jan Miler

Mariah Carey je samá modřina. Kdo jí to udělal?

Obrovské modřiny na rukou i na těle, k tomu vykloubené rameno. Natáčení nového videoklipu neskončilo pro popovou divu Mariah Carey (43) zrovna šťastně. Spadla tak nešikovně, že ji z placu odvezli rovnou do nemocnice.

Není to poprvé, co Mariah při práci upadla. Stalo se jí to dokonce i během koncertu před tisíci diváky. Na rozdíl od jedné nejmenované domácí zpěvačky ale za její karamboly nemůže alkohol ani prášky, ale záliba ve velmi vysokých podpatcích a úzkých šatech.

Naposledy se Mariah poroučela k zemi před čtrnácti dny při natáčení klipu k remixu svého hitu Beautiful v klubu Chelsea na Manhattanu a skončila na chirurgii nemocnice v New Yorku. Poté, co Mariah doktoři dali zraněné rameno zpět do kloubní jamky, byla zpěvačka propuštěna do domácí péče. Odvezl si ji manžel Nick Cannon, který klip režíroval a byl tak přímo “na místě činu”.

Mariah přitom není zdaleka tak rozmazlená, jak se zdá. Hned za pár dní po nehodě odzpívala benefiční koncert v Central Parku. Na zraněnou ruku si ve stylu šatů připravených na vystoupení nechala briskně ušít luxusní návleky k fixaci vykloubeného ramene. Šaty na koncertě vystřídala dvoje, návleky tři. Takový vychytaný módní doplněk zřejmě ještě nikdo na světě nepředvedl.

Modřiny ale nakonec zpěvačka stejně nezakryla. Původně je sice chtěla zamaskovat make-upem, ale jak napsala na Twitteru k fotkám, kde se o to její maskér pokouší: „Bylo to moc bolestivé. Fanoušci to určitě pochopí.“ Na sociální síti vyvěsila i fotku z nemocnice, kde ji po nehodě ošetřili.

I přes tyto nečekané zdravotní komplikace Mariah neruší své plány. Všechny další aktivity teď maminka malých dvojčátek i dál směřuje k propagaci zbrusu nového alba The Art Of Letting Go.

-jan-

Sdílejte článek

Přečtěte si také