TopStar

1. června 2018 09:00

Mariana Prachařová jako by mamince z oka vypadla! Teď se nechala i stejně ostříhat

Dlouhou dobu se herečka Mariana Prachařová (24) mohla chlubit luxusní blonďatou hřívou. Teď se ale rozhodla pro změnu a zvolila mikádo. Veřejnost hned zmínila, že vypadá jako mladší kopie své maminky Dany Batulkové (60). Co říkáte, sluší jí to?

‚‚Změna je život a já děkuji svému kadeřníkovi Honzovi Kořínkovi za tenhle střih a za to, že jsem opět spokojená,‘‘ nechala se slyšet Mariana na svých sociálních sítích. A z nového účesu je nadšená. Tvrdí, že kdyby si nechala ještě ustříhnout ofinu, byla by Dana Batulková no. 2.

No a není to jen tak. K nové image přispěl nedávný rozchod s Marianiným milým Matejem Kolakem. ‚‚Jsem sama, bohužel,‘‘ zmínila sličná herečka před nedávnem v jednom z rozhovorů. ‚‚Teď je toho navíc tolik, že bych vztah asi jen stěží zařadila do svého života,‘‘ dodává. Pokud má ale geny jako její bratr Jakub Prachař (34), rodinné štěstí ji jistě nemine.

Mariana Prachařová se narodila v Praze, je dcerou hereckých rodičů Davida Prachaře a Dany Batulkové. V roce 2013 maturovala na pražském gymnáziu Jana Palacha a dál se hlásila na DAMU. Svou první filmovou roli si získala již v deseti letech v televizním filmu ‚‚Poklad na sovím hrádku‘‘. Divácky známější se stala až svou seriálovou účastí.


Přečtěte si také