TopStar

20. března 2018 15:18

Ilona Blašková

Marii Renčové se podařilo téměř nemožné - zkrotit lva salónů režiséra Filipa Renče

Marii Renčové se podařilo téměř nemožné. Zkrotit lva salónů režiséra Filipa Renče. Ale tak se nedivme. Je sexy, mladá, a i když je necelé tři měsíce po porodu, má velikost maximálně 36.

Hodně dlouho jsme si lámali hlavu, která to bude. Která z krásek nakonec režiséra Filipa Renče okouzlí tak, že s ní vleze do chomoutu. Na stupínku vítězů se už pár měsíců vyhřívá herečka Marie Renčová. Ta porodila na Štědrý den dcerku Sophii a nás zajímalo, jestli se Filip dokáže postarat. Role otce se podle Marie zhostil skvěle. Filip se prý o dcerku krásně stará. Chodí na procházky, hraje si s ní a přebaluje.

Na to aby Marie ukázala dceru, je prý ještě čas. Herečka si po pár měsících užívala, že má chvíli pro sebe. Zatímco táta hlídal, odskočila si do kadeřnického křesla. Marie je k rození dětí asi zrozena. Neznáme moc žen, které by si těhotenská kila užívaly. „Já jsem nabrala několik kilo a konečně se cítím jako ženská. Vždycky jsem totiž byla hodně hubená,“ řekla Marie.

Jen co porodila, dostala herečka několik nabídek na nové role. Tak uvidíme, možná si dá nakonec tatínek volno od režírování, a Marie si odskočí na plac.

Sdílejte článek

Přečtěte si také