TopStar

17. června 2013 11:40

Dagmar Dandová

Markéta Hrubešová: Kašlu na diety!

Markéta Hrubešová (41) je vyhlášenou gurmánkou. Vášeň pro jídlo ale herečce občas komplikuje život. Číšníci z ní mají hrůzu a ve své restauraci herečku občas nechtějí!

„Byla jsem na festivalu ve Zlíně a chtěla jsem se najíst ve skvělé restauraci. Jak jsem ale vkročila dovnitř, servírka mi vyděšeně oznámila, že se mě bojí! Ptala jsem se, co se děje, že se jenom chceme najíst. A ona mi řekla, že nechce, abych tam všechno zkritizovala,“ prozrazuje Hrubešová.

Zálibu v dobrém jídle podědila i hereččina dcera Christel (7). „Hrozně ráda chodí do restaurace. Vždycky má jasno v tom, co si objednat. Nejradši má nudle s lososem. Je chytrá. Ví, že jsou ryby zdravé,“ říká Markéta Hrubešová.

Malá Christel zřejmě opravdu půjde v matčiných kulinářských stopách. V kuchyni se už teď zdatně ohání plastovým nožíkem, když pomáhá Markétě Hrubešové s vařením. „Často děláme večeře spolu,“ dodává herečka.

Markéta hned po porodu hodně zhubla a už nenabrala ani deko. Je naopak štíhlejší než kdykoli předtím. Diety ale držet zásadně odmítá. „Jsem živým důkazem, že žena může být štíhlá, aniž by umírala hlady. Jediné tajemství mé postavy je fakt, že vařím zdravě,“ prozrazuje Markéta Hrubešová.

Herečka se od září objeví jako jedna z nových postav seriálu FTV Prima Cesty domů. „Budu hrát dceru Veroniky Freimanové. Jsem moc ráda. Fakt si totiž umím představit, že by byla mojí mámou i ve skutečnosti. Jednou už jsem s Veronikou Freimanovou hrála v pohádce O ptáku Ohnivákovi. Tehdy mi bylo osm let a ona hrála princeznu.“

Markéta Hrubešová se v seriálu Cesty domů představí v roli Mariany Čermákové. „Mariana je taková strážkyně rodinného krbu, stejně jako já. Také hrozně ráda hostím rodinu a přátele,“ dodává herečka.

-dad-

Více o roli Markéty Hrubešové v Cestách domů se dočtete ZDE


Přečtěte si také