TopStar

13. prosince 2014 15:20

Táňa Sáblíková

Markéta Konvičková: Vánoce pro mě nejsou o dárcích

Zpěvačka Markéta Konvičková je na konci roku natolik zaneprázdněná, že si ještě nenašla ani chvíli, aby vyrazila po obchodech a nakupovala vánoční dárky. Alespoň to nám v rozhovoru přiznala…

„Žádné dárky ještě nakoupené nemám, pro mě je listopad prosinec hektický. Tím, že studuji vysokou školu, tak já v listopadu a prosinci dělám zápočty, kterých je třeba deset. A na ně se musíš nějakých deset dvacet dní učit,“ má pádnou omluvu Markéta.

Zaneprázdněná není ale jen v tyto dva měsíce na konci roku. „Pak je leden, to mám zkoušky, do toho třeba deset koncertů měsíčně, takže to je takové hektické a nevím, kdy mám chodit po obchodech a nakupovat dárky.“

A kdy tedy na nákupy vyráží? „Já to vždy řeším tak 20. prosince. Jsem hrozná, ale mám štěstí, že rodina a blízcí to chápou. Já si víc cením toho, že s nimi mohu strávit čas, než nějaké dárky. Už jsme ve věku, kdy si koupí všichni všechno sami,“ má v tom jasno usměvavá blondýnka.

Tento rok bude ale Markéta nejspíš shánět jeden dárek navíc, přiznala totiž, že v jejím životě je chlapec. „Ano, mám někoho, ale nechci to dál rozebírat,“ dodala na závěr.

V českém showbyznysu se ještě stalo

Sdílejte článek

Přečtěte si také