TopStar

21. května 2013 16:30

Blanka Konrádová

Maroš Kramár: Děti znám jen z Facebooku

Maroš Kramár přiznává, že v poslední době své děti vídá jen na sociálních sítích. „Vidíme se nejvíc na Facebooku a na Skypu," krčí rameny, že v dnešní době to jinak nejde. Neustále totiž pendluje mezi závazky v Praze a Bratislavě.

S rodinou ale v zimě strávil celý měsíc v Thajsku a na léto chystá dovolenou na jachtě v Chorvatsku.

Co však dělají jeho tři potomci, jdou v tatínkových uměleckých šlépějích? "Třináctiletou Tamaru jsem nějaký čas nutil do klavíru, ale to ji nebavilo. To Timur, kterému je 11 let, se přihlásil do hereckého kroužku a baví ho to. Největším hercem v rodině je ovšem čtyřletý Marko, ale to je zatím jen dětská hra, talent se u něj ještě nepozná," říká herec, který své děti do vod showbyznysu nijak netlačí. "Jen pokud uvidím, že na to mají, podpořím je. Chci, aby byly šťastné," dodává.

Rozhodně jim ale z vlastní zkušenosti nedoporučí pustit se bezhlavě do podnikání. Před časem kvůli prohnanému společníkovi přišel o svou divadelní scénu. "Divadlo je na tom místě stále, ale už se tam nehraje. Samozřejmě se bojím do něčeho znovu jít a už si dám pozor, s kým se dám dohromady. Kamarád z Ameriky mi na to řekl, že v podnikání jsou na začátku vždycky dva ten, kdo má peníze a získá tak zkušenosti, a ten, kdo má zkušenosti a získá tím peníze," hodnotí zpětně svou naivitu Maroš.

V Praze jsme Maroše zastihli na křtu vína, kterému propůjčil svou tvář. "Když už piju, tak dobré červené víno nebo kvalitní panáky." Akci stihl mezi natáčením a divadlem. K vidění je už několik let ve hře Vše o mužích, dále se představuje ve slovenské zájezdové inscenaci Mandarinkový pokoj nebo ve hře Soukromý skandál.

Blanka Konrádová

Sdílejte článek
Štítky víno zkušenost podnikání Maroš Kramár naivita

Přečtěte si také