TopStar

19. listopadu 2013 06:50

Dagmar Dandová

Marta Jandová: Pustila se s otcem do byznysu. Namažou vás!

Zpěvačka Marta Jandová po porodu dcery Marušky rozhodně není typická žena na mateřské dovolené. Stále zpívá, chodí na společenské akce, stará se o dceru, vyvařuje pro celou rodinu a navíc se vrhla na podnikání. Jak to stíhá?

„Všechno dělám, když malá Maruška zrovna spí. Práci si vybírám tak, abych mohla být co nejvíc s malou. A když večer zpívám, většinou je to stejně až po osmé hodině, kdy moje maličká už dávno skáče ze snu do snu,“ přiznává se Jandová, která si ve volných chvílích i stoupne k pultu a prodává.

Se svým otcem frontmanem skupiny Olympic se pustila do byznysu a dováží do Čech australskou kosmetiku. V rámci prodejní akce dokonce oba dva mazali na návštěvníky obchoďáku krémy na ekzémy. A měli obrovský úspěch. No kdo by se nechtěl nechat namazat od půvabné zpěvačky nebo hudební legendy, jako je Petr Janda.

„S Martou máme skvělý rodičovský i hudební vztah a poslední dobou si i hodně povídáme,“ říká Petr Janda. „Máme spoustu společných témat a i kvůli tomu se vídáme alespoň jednou týdně. Jednou u mě, jednou u Marty. Naposledy jsme byli u Marty na husičce,“ dodává.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také