TopStar

12. března 2018 09:00

Martha Issová je hrdou maminkou! Narodila se jí druhá holčička

Pytel s dětmi se roztrhl a stejně jako Lionelu Messimu a Hughovi Grantovi se děťátko narodilo i české herečce Marthě Issové (36). Minulý pátek do rodiny hvězdy českých filmových pláten přibyla holčička Emilka. Martha má se svým partnerem Davidem Ondříčkem už jednu dcerku, pětiletou Františku. O holky v domácnosti tedy nouze nebude.

O těhotenství herečky Marthy Issové se začalo poprvé mluvit na podzim loňského roku. Hvězda filmu ‚‚Natěrač‘‘ si ale soukromí dobře střeží a ani tehdy, ani dnes novinky ze svého života bujaře nekomentuje. A stejně je na tom i její partner, režisér David Ondříček. Na veřejnosti se ani jeden z dvojice příliš neobjevuje, proto i fotografové nemají pré a nic se pořádně nedoví.

Pohlaví miminka si nechala hvězdná dvojice jako překvapení a ještě před Novým rokem tedy ani jeden z rodičů nevěděl, zda se dočká holčičky nebo chlapečka. ‚‚Ani to vědět nechceme. Budeme šťastní, ať to bude kluk, nebo holčička. Necháme se překvapit stejně, jako když jsme čekali prvního potomka,‘‘ nechal se slyšet Ondříček.

Ani na předávání filmových cen Český lev Martha nedorazila, což bylo pochopitelné. Její milý se však ukázal a nechal se slyšet, že si užívá roli tatínka, která pro něj však není nová. Producent má s Marthou již dcerku Františku a z předchozího vztahu má syna Rudolfa.

Martha není jediná, kdo se těší novému přírůstku do rodiny. Už brzy to čeká i herečku Jitku Čvančarovou. Devětatřicetiletá hvězda české kinematografie je podruhé v tom také. Teď je dokonce ve fázi, že již vybírá kočárek. Před nedávnem se objevila Jitka na představení nového modelu kočárků holandské značky, kam dorazila po boku muže Petra Čadka i dcerky Elenky. Zkrátka a dobře, jaro přichází a přináší nový den do společnosti.


Přečtěte si také