TopStar

18. října 2013 00:26

Jana Fikotová

Martin Dejdar – Jako první prozradil plány na Silvestra

Ještě ani nenapadal pořádně sníh a herec Martin Dejdar (48) už si plánuje brzký odjezd za lyžováním, který si chce zopakovat i na Silvestra. Nejdřív si však užije posledních pár dní volna ve své oblíbené destinaci – v Americe.

Martin je velmi aktivní sportovec. Na led skáče ,coby hokejista v týmu hvězd HC Olympu, na trávník vybíhá jako fotbalista za tým hvězd Amfora. Žádnou sportovní aktivitu si herec nenechá jen tak ujít. „V létě hraju tenis, jezdím na kole nebo si zahraju golf. Pokud skončí letní prázdniny, začnu štelovat lyže a brousit brusle,“ přiznal herec.

Martina jsme potkali při oficiálním zahájení lyžařské sezony luxusního střediska na Trojmezí a hned prozradil své vlastní lyžařské plány. „Do Nassfeldu jezdím už víc než deset let. Pokud jedu s kluky z HC Olymp, občas si ani nepamatujeme, že jsme tam byli,“ žertuje, ale hned dodává: „Tohle místo má neuvěřitelné kouzlo a užívám si to tu i s rodinou. Letos zde plánujeme strávit poprvé i Silvestra,“ pěl ódy Dejdar na jedno z největších a nejmodernějších alpských lyžařských míst, kde potkáte mimo něj i Karla Štědrého s manželkou, fotbalovou legendu Antonína Panenku, herečku Mahulenu Bočanovou či herce Jana Čenského. „Kdo jednou zkusí, nechce jinam,“ dodal Dejdar.

„Než si však vytáhnu lyže ze skříně, ještě mě čeká pár posledních dní volna v Americe. Pak se zase vrhnu do svého pracovního tempa, které si budu zpříjemňovat občas právě na lyžích,“ s úsměvem podotkl herec.

-juf-

[[nid:2153218]]

Přečtěte si také