TopStar

1. srpna 2023 00:00

Dagmar Dandová

Martin Kraus tápe: Je lovec, nebo oběť?

Martin Kraus je dítě štěstěny. Role sbírá v podstatě na potkání. Tu poslední ulovil na jednom večírku, když se potkal s moderátorkou Evou Decastelo.

„Potkal jsem se s Evou na nějaké akci, a když mě uviděla, vyhrkla jen: ,Jé, tebe já strašně moc potřebuju. Mám pro tebe roli ve filmu,´ vypráví český Belmondo Martin Kraus. Původně si myslel, že se jedná jen o vtípek, a tak nabídku moderátorky bral s nadhledem.

„Pak jsme si ale s Evou dali schůzku a já překvapeně zjistil, že jde dokonce o hlavní roli. Vzápětí jsem se sešel i s Davidem Beránkem, který film Lovci a oběti režíruje. Za čtrnáct dní už jsem stál na place,“ vysvětluje hvězda seriálu Cesty domů.

Martin Kraus ve filmu ztvárnil kluka, který miluje kytaru a klavír. „Hudbu mám rád, ale ve skutečnosti neumím hrát na žádný hudební nástroj. Dokonce ani nezpívám. Naštěstí je tu playback,“ směje se Martin. V chystaném snímku dostal roli bohéma, který si zkomplikuje život spojením s mafií.

Film Lovci a oběti vypráví příběh mladých lidí, kteří řeší trable s láskou a hledají uplatnění a místo v životě. Jak už název napovídá, někdo je v tomto příběhu lovcem a jiný obětí. Ale není úplně jednoznačně jasné, kdo je lovec a kdo oběť. Ve snímku hraje i Nikol Kouklová, Martin Písařík, Jaromír Nosek, Tomáš Hanák, Karel Heřmánek ml. a Eva Decastelo. Součástí filmu bude i dvanáct originálních písniček různých žánrů a také animované scény v komiksovém duchu.

-red-


Přečtěte si také