TopStar

22. dubna 2017 13:18

vedran

Martina Gavriely a Marcus Tran: Prchají do ráje čtyřikrát ročně!

Bývalá moderátorka VIP zpráv Martina Gavriely a muzikant Marcus Tran jsou spolu už sedm let. Čas už jejich vztah zdá se prověřil. Pohodu do soužití vnesly i pravidelné dovolené, které si ordinují čtyřkrát ročně.

"Je nám spolu dobře. Vždycky, když má Marcus volno, tak mizíme. Není to nic výjímečného. Jsme pryč tak třikrát čtyřikrát do roka, většinou na měsíc nebo dva, jak nám to čas dovolí. A i když je to poslední dobou těžší, protože času není hodně, tak si dovolenou vždycky užijeme se vším všudy. Milujeme Asii, tam také pravidelně mizíme," řekla iTOPSTAR.cz Martina Gavriely.

V českém showbyznysu už prakticky nepůsobí, věnuje se především vlasovému studiu, kde hlavně prodlužuje vlasy. "Je fajn, že můžu pracovat, kdy chci, takže jsem pánem svého času a jde to krásně kombinovat s cestováním. A jinak jsem taky žena v domácnosti, děti v pubertě a ještě nedávno devět psů, protože nám Ježíšek přinesl sedm nádherných štěňat, takže jsem přes svátky byla na "mateřské" a bylo to dost náročné," dodala Martina.

Marcus Tran se dál věnuje hudbě, v poslední době i filmové. K posledním počinům tak patří melodie k snímku Všechno nebo nic, především úvodní píseň, kterou nazpívala Ewa Farna. Co nevidět ale vyrazí s Trouble Gangem a Walda Gangem na turné.

"Všem bych přála, aby se měli hezky. Tento rok je hodně náročný, vidím to kolem sebe, mnoho nemocných i zesnulých, proto si užívejme každého dne," uzavírá Martina Gavriely.

Sdílejte článek

Přečtěte si také