TopStar

5. července 2017 09:37

vedran

Martina Jandová je zasnoubená, přítel ji požádal o ruku v teplákách

V teplákách a po nedělním kuřeti! Přesně tak požádal moderátorku a reportérku TOP STARu na Primě Martinu Jandovou o ruku její přítel Petr Jelínek. Reportérku prý totálně překvapil.

„Jsme spolu s Petrem každý den, máme pořád romantiku, byli jsme spolu dva měsíce v Thajsku, v Římě a cestujeme. Měla jsem vysněné, že žádost o ruku přijde na nějakém exotickém a romantickém místě,“ prozradila Martina Jandová.

Jenže všechno bylo nakonec úplně obráceně!

„Petr měl v neděli narozeniny, takže jsme slavili, uvařila jsem mu kuře na smetaně. Pak jsem si vzala tepláky, vytáhla jsem žehlicí prkno… A najednou Péťa přišel, poklekl a zeptal se, vezmeš si mě?“ směje se Martina.

Vůbec to nečekala. „Petr se mi přiznal, že mě viděl poprvé v životě žehlit a po tom kuřeti na smetaně, ho to tak prý napadlo a v tu chvíli to tak cítil,“ prozradila dál televizní reportérka.

„Nejdřív jsem myslela, že si dělá srandu, protože mým kamarádkám tajně říkal, že to chce udělat, tak abych na to v životě nezapomněla, což se mu opravdu povedlo. Teď už vím, že se při vzpomínce na tuto životní událost pokaždé upřímně rozesměju a o tom ten život vlastně je,“ směje se Jandová.

Dostala nádherný prsten od Cartiera s 66 karáty, což je Petrův rok narození, jenže byl snubní! „Petr mi říká, já to mám všechno obráceně, na svatbě prý dostanu zásnubní,“ říká Martina.

Kdy bude svatba? „Říká se do roka a do dne, tak uvidíme,“ uzavírá Martina Jandová, bývalá žena rockera Petra Jandy, s nímž má dceru Elišku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také