TopStar

22. dubna 2013 16:20

Dagmar Dandová

Martina Pártlová je nakrátko a místo chlapa má Veroniku Novou

Zpěvačka Martina Pártlová (33) měla vždycky dlouhé blonďaté vlasy, ale nyní se rozhodla pro razantní změnu a nechala se ostříhat a la Victoria Beckham. Může za to nový chlap?

“Já si hravě vystačím s kamarádkama Veronikou Novou a Nikol Štíbrovou. Tyhle holky jsou vlastně moji kluci. Chodíme společně pařit a chystáme spoustu nových projektů,” řekla finalistka soutěže X Factor, která se věnuje i divadlu. V představení Kapka medu pro Verunku hraje čarodějnici.

“Od té doby, co vystupuji v divadle a nosím nánosy make-upu, je moje pleť velmi problematická. Nejsem už nejmladší, ani nemám ideální styl života, takže důkladnou péči opravdu potřebuji.”

Zpěvačka pravidelně chodí na čištění pleti a v kosmetickém salonu se potkala i s manželkou Luďka Soboty, Adrienou, která se věnuje navrhování šperků. Jedny náušnice hned darovala Pártlové.

“Doma žádné náušnice nemám, nenosila jsem je, takže mám z dárku radost. Taky teď na mně vice vyniknou, když jsem ostříhaná,” uvedla Pártlová, která doufá, že v létě zase vyrazí s Nikol Štíbrovou (26) na dovolenou na Floridu, kde se budou opalovat a obrážet noční kluby. A s novým účesem určitě zaujme nejednoho sexy plavčíka.

-red-


Přečtěte si také