TopStar

21. srpna 2013 11:40

Dagmar Dandová

Martucci: Radši rozporcuju Obamu, Iveta je neprodejná!

Poté, co zpěvačka Iveta Bartošová (47) obvinila své exmilence Zdeňka Macuru a Domenica Martucciho, že ji chtěli v Itálii rozřezat na kusy a posléze rozprodat její orgány, hrabě ten nápor už nezvládl.

Na svůj facebook napsal, že mu nejde o tělo známé zpěvačky, ale chystá se na amerického prezidenta Baracka Obamu.

„Unést neznámého člověka z nějaké malé vesnice na Ukrajině, aby ho prodal na orgány, umí každý. Ale jen já, maminka a Macura jsme schopni unést známou zpěvačku, která je každý den na titulní straně, abychom prodali její nefunkční orgány. Když se mi to tedy nepovedlo, tak teď mířím do států a plánuji unést Obamu, abych ho pak naporcoval a prodal na rybím trhu v Peschici,“ sdílel své plány Martucci na sociální síti.

Americká FBI je od té doby jistě v plné pohotovosti a italský hrabě možná začíná litovat, že se do kauzy Bartošová vůbec zapletl.

„Jakmile budu mít k dispozici oficiální vyjádření policie ČR, že se nejedná o bulvární kachnu, moji právníci začnou neprodleně jednat a podniknou veškeré legální kroky proti paní Ivetě Bartošové ve věci křivého obvinění (plánování vraždy a následně prodeje orgánů). Tentokrát nebudu již více brát zřetel ani na skutečnost, zda dotyčná je či není týraná a zda případně byla nucena k této verzi výpovědi Josefem Rychtářem. Svéprávný člověk přece nemůže jen tak nesmyslně a nepravdivě obvinit někoho, kdo mu pomohl,“ rozčiluje se Martucci na facebooku.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také