TopStar

15. června 2018 08:19

Maruška Doležalová je půvabná za každou cenu! Pro tentokrát se předvedla nenalíčená a ostříhaná

Herečka Marie Doležalová (31) se v poslední době mění čím dál více. Ostříhala svou dlouhou hřívu, chodí čím dál častěji bez make-upu a oblečení taky zásadně neřeší. I přesto je stále stejně roztomilá a její rozpustilý úsměv pozná každý na míle daleko. Těhotenství jí zkrátka prospívá!

Herečka se před pár dny vydala na večerní procházku romantickou Prahou. Pro tuto příležitost zvolila modré šaty s veselým ovocným vzorem a růžový svetřík. Doplnila svůj outfit plátěnou taškou s medvědem. Jelikož je herečka už v sedmém měsíci těhotenství, na nějaké líčení a precizní účesy nemá čas a raději se oddává vnitřní relaxaci.

O pohlaví děťátka prozatím Doležalová ani její partner Marek Zelinka (31) nemluví, chce se prý nechat překvapit. Spekuluje se ale, že půjde o holčičku. Pokud bude tak krásná jako Maruška a charisma zdědí po tatínkovi, půjde o jednu z nejatraktivnějších dam české scény.

Marie Doležalová je ale nejen úspěšnou herečkou, ovšem i literátkou. Od roku 2014 si psala blog Kafe a cigárko. Za tuto činnost byla dokonce odměněna prestižním literárním oceněním Magnesia Litera. Pro úspěch jejího blogu ke konci roku 2015 vydává jeho knižní obdobu s podtitulem Historky z hereckého podsvětí. Herečka si získala oblibu u veřejnosti zejména díky vtipným textům s hlubokým podtextem, svou bezprostředností a komickým vystupováním.


Přečtěte si také