TopStar

12. srpna 2018 16:50

Máte rádi Macaulayho Culkina ze Sám doma? Přečtěte si, co na sebe prozradil

Všichni vědí, že se Macaulay Culkin proslavil jako roztomilý blonďáček ve filmu Sám doma. Když dospěl, herecké kariéry se vzdal. Dnes se někdejší hvězda vyhýbá společenským akcím a téměř neposkytuje rozhovory. Moderátorovi Joe Roganovi se ale podařilo Culkina vyzpovídat. A co na sebe práskl?

V průběhu rozhovoru se ukázalo, že si Culkin mohl zahrát jednu z hlavních rolí v nejúspěšnějším seriálu současnosti Teorie velkého třesku. Ten se ale rozhodl roli (hned několikrát!) odmítnout a tím přišel o stovky milionů dolarů. ‚‚Producenti mě pronásledovali. Já říkal ne a oni to pořád neakceptovali. Kdybych souhlasil, měl bych teď miliony,‘‘ prohlásil herec.

Zároveň se Culkin přiznal, že žije s prázdnem v duši. Vlastní nemovitost v USA a dalších zemích. Také promluvil o svých sexuálních zážitcích.

‚‚Když jsem měl poprvé sexuální zkušenosti já, bylo mi 15,‘‘ oznámila hvězda filmu ‚‚Sám doma‘‘. Posléze se snažil uhrát svou odpověď do outu slovy, aby děti počkaly do svatby. Sám ale příkladem být nemůže, protože se nedočkal ani plnoletosti. ‚‚Nebylo to hrubé ani divné, vše jsme si naplánovali. Poslouchali jsme The White Album od The Beatles. Ptal jsem se sebe chvíli ale, zda dělám dobře,‘‘ pokračoval Culkin o ožehavém tématu.

Herec nejmenoval svou někdejší vyvolenou, ale je známo, že po třech letech, v Culkinových 18 letech se oženil s herečkou Rachel Miner, která byla tehdy jeho spolužačkou. Pár se ovšem roku 2002 rozvedl a Culkin byl dlouho sám. V roce 2017 se začalo mluvit o Macaulayho nové milé, modelce Brendě Song.

‚‚Mám jedinečnou přítelkyni. Je z Asie, proto umím vtipy po asijsku. A to je super. Je ke mně velmi velkorysá a já mám dojem, že takový pocit jsem ještě nikdy ve vztahu nezažil. Ze začátku mi to přišlo hrozně neznámé a zvláštní,‘‘ dodal ke konci Culkin o své nové dívce. No, snad si herec zase štěstí nepošlape a drogové závislosti již nepropadne.


Přečtěte si také