TopStar

7. července 2017 09:33

vedran

Matěj Ruppert před narozením druhé dcery: Chci ještě syna

Matěj Ruppert bude mít za chvíli doma o jednu ženskou navíc. Narodí se mu druhá dcera, nefalšovanému babinci tak opravdu neunikne. A to zřejmě i kvůli novému psovi.

„Ještě nám před dvěma měsíci zemřel pes, to byl můj poslední parťák mužského rodu, a až se narodí druhé dítě, tak bychom chtěli dalšího pejska. Manželka Terezka řekla, že to bude fenka, takže to bude výborný, doma budu mít tři ženský a čtvrtou fenku, tak možná zatlačím, aby to byl pejsek,“ směje se Matěj Ruppert.

Matěj by rád zkusil do třetice chlapečka a s jeho výrobou by dlouho neváhal. Doma ale s takovým nápadem moc nepochodil.

„Já jsem to nadnesl velice brzy, ale manželka říkala, že až za pár let, to není na pořadu dne, ale chtěl bych mít velkou rodinu. Velká rodina je minimálně dvě a maximálně tři. Ale víte, ono se může stát, že budeme chtít třetí dítě, že to bude kluk a zase to bude holka, tomu člověk neporučí. Znám takový případy, můj kamarád má pět dětí a všechny jsou to dcery. Na to se nemá upínat, důležitý je, aby to dítě bylo zdraví,“ míní muzikant.

První těhotenství své ženy prožíval Matěj daleko víc než to druhé. Teď už ví, co to všechno obnáší a navíc veškerá pozornost je zatím na malé Anežce.

„Zrovna včera říkala, že nemá ani jednu fotku s bříškem, a přitom u Anežky jsme těch fotem měli desítky a furt jsme na internetu sledovali, v jaký je Tereza fázi. Ale je to tím, že Anežka nám dává hodně práce a na tohle už nezbývá čas,“ dodal Ruppert.

Sdílejte článek

Přečtěte si také