TopStar

3. srpna 2017 09:33

vedran

Matěj Rychlý z Krimi zpráv ukázal manželku i malou dceru Lauru

Reportér Krimi zpráv na Primě a syn herce Petra Rychlého je už pár dnů pyšným tátou. S manželkou Annou přivítali do domácnosti malou Lauru, o kterou se snaží starat rovným dílem. Promluvili o tom před kamerou TOP STARu.

„Matěj se moc nezměnil, spíš začal plnit domácí úlohy a jde mu to skvěle. Myslím si, že koupání mu jde nejlíp,“ řekla na kameru Anna Rychlá.

„Taky si myslím, že jsem se nezměnil a taky mám pocit, že mi to koupání jde nejlíp. Všichni právě mají pocit, že jsem se změnil nebo že jsem se změnit musel, všichni mi radí a používají divný termíny, které ze mě odsávají mužství – třeba rektální rourka, to jsem nikdy neslyšel a doufám, že nebudu muset zjišťovat, co to je. Já se s nima chci bavit o filmech nebo o hrách, o něčem normální, a ne že budu řešit furt tyhle témata, protože je to divný,“ uvedl se smíchem Matěj Rychlý.

A komu je malá Laura zatím víc podobná?

„Zatím nevíme, komu je podobná, určitě tam bude něco z nás obou, určitě tam vidíme dědečka,“ směje se i Anna.

Tu s jejím slavným reportérem spojuje jedna velká vášeň – komiksy. Že je maskotem této malé rodinky Batman, nelze přehlédnout.

„Spoustu věcí jsme dostali od kolegů z Primy, kteří nám to dávají z recese, takže si myslím, že za chvíli to bude třeba nenávidět a bude ráda za růžové šatičky,“ dodává reportér Krimi zpráv.

Matěj se snaží svým ženám věnovat, co nejvíc to jde. Jenže život reportéra krimi bývá hodně nevypočitatelný, což Anna Rychlá akceptuje. S tím ostatně do vztahu a následného manželství šla.

„Už jsem na to zvyklá, přece jen spolu žijeme nějakou dobu, takže si myslím, že se spolu takhle naučíme žít i ve třech,“ doplnila mladá paní a maminka Rychlá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také