TopStar

18. května 2013 06:30

Dagmar Dandová

Mátlová v plavkách! Janeček má ale doma kočku

Operní pěvkyně Tereza Mátlová (37) má s přítelem Františkem Janečkem (68) dceru Emilly Ann (4), která je prý odmala jako mořská panna. A není divu, vždyť se také narodila přímo u moře na slunné Floridě.

„Obě milujeme vodu. S dcerou chodíme každý týden plavat a je skvělé, že se cítí ve vodě jako doma. Často jezdíme k moři, buď do Ameriky nebo Dominikánské republiky anebo do Itálie a Emily je naprostý vodní živel. Skvěle plave, potápí se a nikdy se jí nechce z vody. Já jsem to měla úplně stejně. Dokonce jsem na základce závodně plavala, ale kde jsou ta léta,“ řekla Mátlová, která se jako jedna z mála celebrit na 5. narozeninách největší aquaparku v Čechách nebála svléknout do plavek. A není divu, stále má perfektní postavu.

Mátlová má čtyři sestry a se všemi má dobré vztahy. „Celé mládí jsme jezdily se ségrama na dovolenou. A vloni jsme si zase udělaly takový rodinný výlet do Itálie. Nebyla to sice úplně dámská jízda, ale bylo to super. Moc často se s holkama nevídáme, ale musím říct, že zrovna prožíváme to nejlepší období. Už se spolu nehádáme, nemáme mezi sebou takovou tu řevnivost jako v pubertě, kdy jsme pořád řešily, kdo co komu vzal a tak. Teď je to mezi námi naprosto ideální.“

Zpěvačka hostuje jako sólistka na významných světových operních scénách. Vystupovala např v muzikálu Bídníci nebo Miss Saigon a spolupracovala s Karlem Gottem, Evou Urbanovou nebo Danielem Hůlkou. A i letos má napilno.

„Mám po premiéře Elišky v Noci na Karlštejně v Ústí nad Labem a ještě se připravuji na operu La Traviata. Skoro denně dojíždím a kvůli tomu mám hrozně nepravidelnou stravu. Vždycky se nacpu až večer a to není dobré. No, fuj!“

-dad-


Přečtěte si také