TopStar

4. dubna 2019 11:00

Tereza Šulcová

Meghan a Harry si založili vlastní Instagram!

Meghan Markle a princ Harry se budou co nevidět stěhovat. A nejen to! Založili si vlastní profil na Instagramu. Během jediného dne získali dva milióny sledujících, mezi nimi slavné osobnosti.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se brzy dočkají svého prvního potomka, a tak se konečně zanedlouho přestěhují z Kensingtonského paláce, kde žili s Kate a Williamem, do soukromého sídla ve Windsoru, který se právě rekonstruuje.

„Vítejte na našem oficiálním Instagramu: Těšíme se na sdílení práce, která nás pohání, věcí, které podporujeme, na důležitá oznámení a na příležitost řešit klíčové otázky. Děkujeme za vaši podporu a vítáme vás na @sussexroyal. Harry & Meghan“, tak zní první příspěvek.

I samotný Instagram přivítal dvojici na sociální síti. „Vítejte! Jsme velmi šťastni, že jste přišli na Instagram.“ Spolu s ním královský pár přivítali zástupci několik známých magazínů. Ze známých osobností začal Harryho s Meghan sledovat například bývalý fotbalista David Beckham.

A nejen on, přidala se i herečka Gwyneth Paltrow, Blake Lively nebo zpěvák Zayn Malik. Pozadu není ani nejlepší kamarádka Priyanka Chopra, která se s Meghan zná již několik let, dokonce ještě předtím, než se stala členkou královské rodiny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také