TopStar

20. října 2018 17:50

Markéta Škorňová

Meghan Markle bude maminkou! Jak těhotenství sluší královským budoucím maminkám?

Celý svět obletěla radostná zpráva, že vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle čeká svého prvního potomka. Manželka prince Harryho však není jediná, která svým královským těhotenským bříškem plní přední stránky světových novin. Pojďme se podívat na neslavnější těhulky královské rodiny!

Alžběta II. (92)

Najít fotografii britské královny Alžběty II. v očekávání, není žádná legrace! Přeci jen v padesátých letech minulého století, kdy přišli na svět princ Charles a princezna Anna, nebyli fotografové v patách královské rodině každý den.

Je však zajímavé, že zatímco v současnosti je těhotenská móda velmi originální a barevná, v minulosti tomu tak nebylo. Nastávající maminky svá bříška schovávala pod velkými kabáty a rozhodně nebylo zvykem svá kila na víc schovávat.

Princezna Diana (†36)

Princezna lidských srdcí Lady Diana spolu s princem Charlesem si dali opravdu dlouho na čas, než oznámili, že očekávají následníka trůnu. Mohli si to také dovolit, jelikož na ultra štíhlé Dianě dlouho nebyly známky těhotenství znát. V pokročilém stavu už své bříško hrdě ukazovala a nebála se i veselých barev.

Kate Middleton (36)

Kate Middleton a móda, to jsou spojené nádoby. A nebylo tomu jinak ani v těhotenství. Už třikrát společnosti vyrazila dech s tím, jak krásně a šik může vypadat budoucí maminka.

Kate je expert na kombinaci drahých a finančně dostupných stylů v oblékání. I šaty doslova za pár kaček v jejím podání vypadají královsky a miliony nejen Britek její těhotenskou módu milují.

Díky Kate se zvedají prodeje módních návrhářů i běžně dostupných fashion řetězců. A není divu, ať těhotná, nebo ne- Kate má prostě styl!

Meghan Markle (37)

Poslední ženou z královského rodu, která je v očekávání, není nikdo jiný, než nádherná Meghan Markle. Americká herečka a především manželka prince Harryho se na prvního potomka velmi těšila. Přeci jen, na miminko má věk.

O těhotenství se spekulovalo už několik týdnů, ale manželé si počkali až na oficiální návštěvu Austrálie.

Na krásné Meghan nejde zatím těhotenství znát, zatím jsou jí všechny šaty a kalhoty, které nosila i před těhotenstvím. Celý svět se už ale těší, jaké outfity si tato módní ikona pro nejkrásnější období v životě ženy vybere.

Co myslíte milí čtenáři, bude první potomek Meghan a Harryho kluk, nebo holčička?

Sdílejte článek

Přečtěte si také