TopStar

27. března 2019 11:00

Tereza Šulcová

„Meghan Markle je inteligentní žena, skvěle reprezentuje náš lid,“ svěřila se matka Beyoncé

Ukázalo se, že nejen Beyoncé, ale i její matka Tina Knowles je velkou fanynkou vévodkyně ze Sussexu. Pětašedesátiletá módní návrhářka pochválila přístup Harryho manželky během její páteční návštěvy v muzeu při otevření výstavy Soul Of A Nation v Los Angeles.

Beyoncé vychválila Meghan na předávání cen Brit Awards 2019. Její matka řekla o bývalé herečce, že je vzorem pro naše občany. „Myslím, že je nejen krásná, ale také velmi inteligentní a nezávislá mladá žena,“ svěřila se módní návrhářka.

„Myslím, že je úžasné, že dostala tuto příležitost. Reprezentuje náš lid opravdu velmi dobře. Je to zkrátka úžasné,“ dodala maminka nadané zpěvačky. K dalším známým osobnostem, které veřejně Markle podporují, patří například Serena Williams, Amal Clooney nebo Priyanka Chopra.

Právě Serena s Amal Clooney uspořádaly v New Yorku tajnou oslavu pro budoucího královského potomka. Takzvaná „baby shower“ je oblíbená po celém světě a propadla jí i Meghan Markle. Priyanka Chopra je dlouholetá kamarádka, obě se znají ještě z dob, kdy Meghan nebyla členkou královské rodiny. Jejich přátelství to neovlivnilo.

Sdílejte článek
Štítky Beyoncé Meghan Markle

Přečtěte si také