TopStar

15. ledna 2019 09:54

Tereza Šulcová

Meghan Markle odhalila termín porodu! Bude to holčička nebo chlapeček?

Meghan se po dlouhé době ukázala bok po boku s princem Harrym na veřejnosti a prozradila několik novinek týkající se jejího těhotenství. Koho tedy čeká?

Kensingtonský palác tajil termín porodu vévodkyně ze Sussexu, avšak fanoušci spekulovali, že Meghan bude mít termín porodu začátkem března. To se ovšem nyní vyvrátilo. Bývalá herečka odhalila, že je nyní v šestém měsíci těhotenství. Podle jejích slov se má miminko tedy narodit koncem dubna. Na otázku, zda čeká holčičku nebo chlapečka odpověděla, že sama neví. Vévodkyně chce totiž překvapení!

Markle tyto informace sdělila místním obyvatelům z metropolitního hrabství Merseyside, které se nachází v severozápadní Anglii. Jedná se o první královskou událost, na kterou Meghan s Harrym tento rok vyrazili společně.

Červený kabát je jednou z novinek, kterou má manželka Harryho ve svém královském šatníku. Jedná se o kabát kanadské značky Sentaler. Vévodkyně má ve svém šatníku stejný v hnědé barvě. Fialové šaty, které obepínají její těhotenské bříško jsou od módní návrhářky Gabriely Hearstové v přepočtu za 48 tisíc korun. Kombinaci červené s fialovou si oblíbila celá královská rodina. To můžeme vidět na následujícím porovnání s královnou Alžbětou II. (92), princeznou Dianou (†36), Kate Middleton (37) a právě Meghan Markle (37).

Jako doplněk si vévodkyně vzala hnědou kabelku. Jako obuv zas zvolila elegantní červené lodičky na vysokém podpatku, které barevně ladí s kabátem. Celý komplet působí elegantně a vesele. A tak působí i samotná Meghan! Vypadá jako spokojená budoucí maminka!

Bývalá americká herečka byla před pár týdny pozvána svým nevlastním bratrem Thomasem na svatbu, která se má konat v březnu. Její účast byla ovšem nepravděpodobná, jelikož se spekulovalo, že bude mít v březnu termín porodu. Jelikož se v té době bude nacházet v osmém měsíci těhotenství, je možné, že pozvánku na svatbu přece jen zváží. Je tu tedy možnost, že se vévodkyně udobří se svým bratrem a možná i se svým otcem, který byl na svatbu také pozván.

Sdílejte článek
Štítky princ Harry Meghan Markle vévoda ze Sussexu Harry a Meghan vévodkyně ze Sussexu

Přečtěte si také