TopStar

14. února 2019 10:03

Tereza Šulcová

Meghan Markle pronásledují stejně jako princeznu Dianu! Všichni víme, jak to skončilo, tvrdí Clooney

Herec George Clooney (57) se domnívá, že média pronásledují vévodkyni Meghan při každém jejím kroku. Podle něj toto chování médií může skončit pro Meghan stejně tragicky, jako pro princeznu Dianu, která tragicky zahynula při autonehodě, kdy se snažila uniknout před devíti novináři, kteří ji pronásledovali.

Herec George Clooney a jeho manželka Amal, která je úspěšná právnička, udržují blízký vztah s vévodkyní a vévodou ze Sussexu. V květnu 2018 se zúčastnili jejich královské svatby. Pro australský časopis Who přirovnal Clooney vévodkyni Meghan k zesnulé princezně Dianě.

„Je to žena již v sedmém měsíci těhotenství, a i tak je nadále pronásledována novináři naprosto stejným způsobem, jako byla princezna Diana. Historie se opakuje,“ začal svůj výrok Clooney. „Všichni víme, jak to může skončit,“ pokračoval herec, když zmiňoval tragickou smrt princezny Diany během automobilové nehody v roce 1997, za kterou podle většiny lidí včetně prince Harryho mohou paparazzi.

Oscarový vítěz zmínil soukromý dopis, který Meghan napsala svému otci Thomasi Markleovi, který následně poskytnul médiím. „Ani vám nedokážu přesně říct, jak frustrující je tato situace, kdy média zveřejní soukromý dopis plný emocí, který napsala Meghan svému otci. Překvapilo mě, že média se toho chytla a přijde mi to velmi nezodpovědné,“ svěřil se časopisu Who.

Na internetu koluje informace, že herec bude kmotr budoucího královského potomka, který se má narodit na jaře. „Je to hezká představa, ale je to pouze fáma,“ zdůraznil herec. „Mám se svou manželkou roční dvojčata, máme dost práce a myslím, že nám to bohatě stačí. Děti Ella a Alexander se narodily v červnu 2017.

Proti mediálním útokům na těhotnou vévodkyni ze Sussexu je i princezna Tessy, která na sociální síti vyjádřila svou podporu. „Tohle si nikdo nezaslouží. Není hezké psát o někom ošklivě jen proto, že dokážete zůstat v anonymitě na webových stránkách.“

Sdílejte článek
Štítky Princezna Diana princ Harry Meghan Markle George Clooney

Přečtěte si také