TopStar

8. března 2018 11:02

Meghan Markle sesadila Kate Middleton z trůnu! Stala se nejkrásnější ženou královské rodiny

Už dlouho se mezi fanoušky vedou spory o tom, zda je krásnější Kate Middleton nebo Meghan Markle. Britský lékař Julian De Silva porovnal vzhled obou dívek a oficiálně potvrdil, že nastávající prince Harryho Meghan (36) je skutečně nejkrásnější ženou královské rodiny. No, snad je Kate přející a na nový přírůstek v rodině nežárlí.

U rozhodování, která z dívek je krásnější, zvolil lékař metodu zlatého řezu - matematická formule a harmonické dělení, které využívali ke změření krásy ještě ve Starověkém Řecku. Leonardo da Vinci volil metodu úplně stejnou, když maloval své veledílo Vitruviánský muž. Jak se nakonec ukázalo, obličej princovy nevěsty Meghan odpovídá ideálním proporcím krásného obličeje. Kate Middleton se stala druhá, ovšem s minimálním rozdílem.

‚‚Meghan i Kate jsou skutečně jiné než všechny ostatní princezny. Meghan má v podstatě ideální nos a bradu. Symetrie v jejím obličeji ji přibližuje k ideálu krásy ještě Starověkého Řecka,‘‘ nechal se slyšet doktor. Zároveň velmi kladně posoudil krásu princezny Beatrice z Yorku nebo Eugenii Phillips.

V současnosti žijí Meghan a Harry v Norfolku, anglickém hrabství, odkud se pilně připravují ke svatbě. Nevěsta už se rozhodla, jaký střih svatebních šatů zvolí, a teď zbývá už jen zjistit, kam se novomanželé přestěhují. Královský kronikář Omid Scobie v rozhovoru pro Good Morning America zmínil, že nevěstiny šaty budou jednoduché, stylové a velmi elegantní.

Sdílejte článek
Štítky královna Alžběta britská královská rodina princ Harry Meghan Markle

Přečtěte si také