TopStar

3. července 2014 14:54

Mel Gibson: Čím straší Jiřího Bartošku, ještě než Vary začaly?

Vůbec bych se nedivila, kdyby tahle informace přidělala Jiřímu Bartoškovi vrásky. Proslýchá se, že hlavní hvězda letošního ročníku MFF v Karlových Varech Mel Gibson telefonoval loňské hvězdě Johnu Travoltovi. To vypadá jako kladná zpráva jen naoko. Travolta ideálním hostem nebyl.

Totiž byl – pro nejdůležitější složku celého festivalu: nadšené diváky. Zato pořadatelé z něho lapali po dechu. Travolta doslova zdecimoval druhou půlku festivalu tím, že jeho program ve Varech skončil a odjel. Efekt to mělo asi stejný, jako by v celém městě vypnuli elektřinu a všem bylo jasné, že megazářivá hvězda ochotná prakticky ke všemu, vrhající se do davů střemhlav a neodkládající úsměv ani na vteřinu zas až takové terno není!

Pozornost by se ideálně měla rozprostřít mezi více hvězd. Pro mnohé kontroverzní (ale, jak správně Jiří Bartoška podotknul, profesně vysoko ceněný) Gibson je z nich letos sice nejslavnější, ale zdaleka ne jediný. Přijedou mimo jiné Michael Pitt, Fanny Ardantová, Laura Dernová a celá řada "domácích" hvězd. Program soutěžních snímků je maximálně nabitý – soutěží například celkem pětadvacet filmů, které se objevily v Cannes.

Veškeré podrobnosti k programu najdete TADY.

Prima-Style.cz na festivalu samozřejmě nebude chybět! Chystáme originální rubriky a díky nám se podíváte k hvězdám blíž.

Jana Divizna Divišová, šéfredaktorka

TIP: Podívejte se, jak se Vary chystají na festival dnes ve VIP Zprávách za pět minut osm na Primě.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také