TopStar

10. října 2015 17:47

Michal Chalupa

Měla by Eva moderovat s nohama za hlavou? Mahulena Bočanová na to má jasný názor...

Herečka a někdejší moderátorka TOP STAR magazínu Mahulena Bočanová (48) se setkala se svou nástupkyní Evou Perkausovou (21) během večírku ve Šlechtitelské stanici ve Velkých Pavlovicích. Jak si dámy padly do oka a co starší té mladší poradila?

Mahulena byla podle Evy nejvýraznějších z moderátorských tváří pořadu. My si však myslíme, že to nebylo jen o tváři, ale také o výrazném postoji nebo spíše polehu při moderování. Ten vznikl kvůli malému studiu, kam se tato vysoká kráska ne a ne složit. „Nebyl to účel,“ odpověděla Mahulena na otázku Evy, která přiznala, že si ve studiu legendární poleh také zkoušela, ale nebylo to pro ni ideální. „Ty se vejdeš všude, ty se vejdeš i do mé kabelky. Já se nevejdu nikde, ty všude,“ smála se Bočanová.

Evě zase jeden z diváků poradil, že by mohla moderovat s nohama za hlavou, jenže to jí kolegyně vymluvila: „To ne, to bys přišla do řečí, to je úplně jiný pořad.“ Holkám se debata o legendární póze natolik zalíbila, že se asi neostýchali nám předvést jak by to při ni holkám slušelo společně.

Více se dozvíte v TOP STARU 10.10. za pět minut osm a později na Prima Play.

Sdílejte článek

Přečtěte si také