TopStar

23. května 2013 16:40

Blanka Konrádová

Menzelová jezdí na koloběžce! Aby Aničce stačila

I když má Olga Menzelová dceru s režisérem Jaroslavem Brabcem, zatím se u Anny Karolíny (4) projevují spíš sportovní než dramatické vlohy.

„S dcerou sportujeme skoro každý den. Jezdíme na koloběžce, na kole nebo chodíme do bazénu. Vodu Anička doslova miluje. Plavat se naučila už před rokem na Floridě, a to díky Kristiánovi Koktovi. Byli jsme o prázdninách u Gábiny Partyšové v Americe, a jakmile dcera uviděla, jak Kikina plave, chtěla se to hned taky naučit. Je hrozně soutěživá,“ řekla Olga Menzelová, kterou můžete pravidelně potkat na Ladronce, jak se snaží dohonit svoji dceru na koloběžce.

„Musela jsem si ve svých pětatřiceti letech koupit velkou koloběžku. Anička je fakt rychlá a vždycky práskla do kopyt a ujela mi. Teď už mám taky svůj dopravní prostředek a jsem jí neustále v patách. Kromě toho také často chodíme do divadla, protože dcera miluje loutky. Nejradši máme Švandovo divadlo, kde dělají klasická představení a ne žádnou alternativu.“

Menzelová se aktuálně věnuje výstavě Rozmarná léta Jiřího Menzela v OC Smíchov, kterou připravila manželovi k jeho 75. narozeninám. Jde o přehlídku výjimečných momentek a zlidovělých hlášek z režisérovy filmografie a připomenutí zajímavých událostí i z ostatních sfér jeho působení.

-dad-


Přečtěte si také