TopStar

27. února 2015 08:33

Lucie Průchová

Michael Schumacher: Legenda F1 prodává rekreační sídlo v Norsku

Legenda formule 1 Michael Schumacher prodal svou norskou rekreační usedlost za dva miliony liber. Je to krásné místo, ale závodník teď potřebuje peníze na své léčebné výlohy a jeho norské sídlo bylo opuštěné a zbytečně by chátralo.

Horské sídlo se nachází severně od Osla v Trysil a závodník ho využíval, aby vždy na chvíli unikl pozornosti mediálního světa a shonu kolem jeho osoby i jeho blízkých. Užíval si zde rodinnou dovolenou od roku 1990.

Petter Birkrem, realitní agent, který měl prodej domu na starost, řekl: "Bylo to jeho útočiště z mediálního pronásledování, kterým trpěl po celý svůj život."

Je opravdu škoda, aby tato nádhera zbytečně chátrala...

Schumacher se nyní rehabilituje doma ve městě Lake Geneva ve Švýcarsku. Velikou oporou je mu jeho manželka Corinna, dcera Gina Maria a syn Micka.

Rodina závodníka nyní plánuje postavit nemocniční zařizení za 10 millionů liber, které bude umístěno v jejich domě, staví se zde vlastně takový veliký nemocniční pokoj, který by mu měl pomoci pokračovat v uzdravení. Jezdec F1 se zotavuje ze šestiměsíčního kómatu.

Z umělého spánku se Michael probral v červnu loňského roku a z nemocnice byl do domácího ošetřování propuštěn v září, devět měsíců po tom, co utrpěl vážné zranění hlavy po pádu na lyžích v Meribel ve francouzských Alpách.

Lyžařské středisko Meribel ve francouzských Alpách

K jeho uzdravování řekla Sabine Kehm, manažerka Schumachera: "Potřebujeme dlouhou dobu. Dělá pokroky odpovídající závažnosti situace."

-lup

Další podbobnosti k této strašné nehodě:

Sdílejte článek
Štítky nemocnice F1 závodník Michael Schumacher Alpy Sabine Kehm

Přečtěte si také