TopStar

13. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

Michaela Doubravová: Přítel mi říká surikato!

Herečka a zpěvačka Michaela Doubravová (22), známá také z castingové show na FTV Prima Robin Hood – Cesta ke slávě, má zajímavý vztah se svým přítelem Romanem Tomešem. On veřejně hlásá, že chodí se surikatou a ona o něm říká, že vyje jako šakal.

„Mně to nevadí, já mám surikatu ze všech zvířat nejradši. Dostala jsem teď roli dívky Rashmie v nově připravovaném muzikálu Mauglí, kde právě surikata vystupuje a od té doby mi tak přítel říká. Roman tam hraje šakala a já už se moc těším, až spolu budeme zkoušet. Jsme zvyklí, že jsme často spolu, takže se ani trochu nebojím, že si polezeme na nervy. Dokonce spolu i bydlíme a naštěstí se skoro vůbec nehádáme. Jsem moc ráda, že jsme se na konkurzu líbili oba. Nedokážu si představit, že by dostal roli třeba jen on a já bych na něj čekala doma a vyvářela,“ řekla Doubravová.

Vítězka soutěže Miss mléko 1999 má velký respekt k tvůrcům muzikálu Mauglí Gabriele Osvaldové a Ondřejovi Soukupovi. „Já se zatím pořád učím. Jsem přece jen pískle. Pro mě to bude velká zkušenost. Akorát mě budou muset trochu omladit, už přece jen vypadám na 22 a mám hrát osmnáctku.“

-dad-


Přečtěte si také