TopStar

14. června 2013 06:40

Dagmar Dandová

Michaela Kuklová už zase živí chlapa

Herečka Michaela Kuklová (45) skončila v populárním seriálu z lékařského prostředí, takže se musí pořádně ohánět. Po rozchodu s přítelem Romanem Holomkem (53) se sama stará o syna Románka (3) a do toho ještě hraje v divadle.

Michaela Kuklová hraje v divadelní společností Artur a pochvaluje si, že dostává jen samé lepší role. „Teď jsem dostala roli rozvedené pětačtyřicítky, která je nezadaná a žije jenom se synem. Prostě hraju sama sebe,“ vtipkuje filmová princezna Jasněnka, která se ve hře Můžu k tobě? platonicky zamiluje do mladšího lékaře v podání Lukáše Langmajera.

„Platonicky zamilovaná právě teď do nikoho nejsem. Když jsem ale byla mladší, vždycky jsem se zbláznila do svých hereckých kolegů,“ prozrazuje herečka. „Milovala jsem Lukáše Vaculíka, Marka Vašuta nebo Láďu Potměšila. Když jsem se jim po letech přiznala, řekli mi, že to moc dobře věděli,“ dodává herečka, která má na role psychicky labilních žen vyloženě štěstí. V seriálu Ordinace v Růžové zahradě skončila na psychiatrii a k psychickému kolapsu nemá daleko ani v nové komedii Hledám milence, zn. Spěchám!

V komedii hraje bohatou podnikatelku, která vydělává na hracích automatech a živí svého manžela. „Tohle moc dobře znám. Skoro třináct let jsem žila s panem Pomejem a taky jsem ho živila,“ vzpomíná Michaela Kuklová. „Rozdíl byl v tom, že se neflákal, ale pracoval. Prý pro naši budoucnost. Jenže ta se mě už jaksi netýká. Vůbec mi nedalo práci se do role vžít. Řeči typu: Choď do normální práce a makej jako každý normální chlap, měl bys nosit domů peníze… a odpovědi ve stylu: Tak mi řekni, kde je mám brát… ty znám moc dobře,“ přiznává Michaela Kuklová.

-dad-


Přečtěte si také