TopStar

31. března 2018 08:44

Michaela Ochotská se zas fotí v posteli! A že jsou to obrázky pořádně žhavé

Někdejší moderátorka Michaela Ochotská (33) se permanentně fotí v posteli. Kdo by si ale myslel, že jde o něco nemravného, je na omylu!

Není to poprvé, co se Míša Ochotská nechává nafotit v posteli. A není to ani prvně, co má odhalená ramena a je přikryta dekou, aby bylo vidět, že pod ní nic na sobě nemá. Před nedávnem se nechala kráska zdokumentovat z postele nemocná, dnes se předvedla v relaxačním módu se svačinou.

O Míše se ví, že je zastánkyní zdravého životního stylu. Nehledě na posilovnu, kterou často navštěvuje, si dává pozor na vyváženou stravu. Avokádo, ovesné vločky a banány - zásadní část moderátorčina jídelníčku, bez které se zkrátka neobejde.

Od loňského ledna je Michaela Ochotská opět single. Její vztah s hvězdným tenistou Lukášem Rosolem zkrachoval. Michaela ale dlouho neotálela a už si užívá po boku nového objevu. Prozatím svůj nově začínající vztah ale nekomentuje a jen se tajemným neznámým chlubí na Instagramu. Zároveň vychovává synka Andrého, který dělá mamince jednu radost za druhou. V současnosti to vypadá, že z chlapce roste hudební virtuoz - Michaela se ho snaží rozvíjet především v umělecké sféře, konkrétně ve hře na klavír. Vypadá to, že po tatínkových stopách nepůjde a špičkový tenista z něj nebude.

Sdílejte článek

Přečtěte si také