TopStar

14. dubna 2013 18:47

Blanka Konrádová

Michal David promluvil o tom, jak to chodí v showbyznysu

Michal David promluvil o tom, jak to chodí v showbyznysu

Zpěvák Michal David (52) se pohybuje v hudební branži už skoro třicet let a moc dobře ví, jaké základní parametry musí splňovat úspěšný interpret. Zpěv je prý až na pátém místě.

„Nejdůležitější je chytit se v těch správných kruzích. Člověk by měl mít neustále přehled o tom, co se děje. I když já už jsem trochu starší ročník, tak stejně pořád sleduji nové trendy. A líbí se mi i soudobá muzika, jakou dělá třeba Sámer Issa.“

David si s hvězdou první řady Superstar dokonce i zazpíval moderní verzi své písničky Discopříběh a rozhodně není vyloučena i dlouhodobější spolupráce. „Sledoval jsem Sámera už v televizi a myslím, že on je typický hvězdný interpret. I když v soutěži to nebylo ještě úplně ono, postupně se vypracoval a teď je z něj celebrita. A je úplně jedno, že neumí geniálně zpívat. On v tom prostě umí chodit. Je kreativní a umí se prodat, což jsou hlavní výhody."

Známý hitmaker se nad tématem úspěchu v českém showbyznysu dlouze zamýšlel a nakonec s kolegy na baru dospěl k jednoznačnému závěru: Kdo má srdce, nemá prachy, a kdo má prachy, nemá srdce.

-dad-


Přečtěte si také