TopStar

11. dubna 2015 07:44

Ivana Nádvorníková

Michal David se Sagvanem Tofim na dlažbě?

Muzikál Děti ráje se po pěti letech v Praze stěhuje do Brna! Někteří zpěváci budou dojíždět. A některé role se musí přeobsadit, protože někteří zpěváci dojíždět nebudou. A tak se dělal casting. A nervozita a sexappeal by se daly přehazovat vidlemi.

Muzikál bude specificiky nazkoušený pro Moravu pod vedením nového režiséra Radka Baláše. Hvězdná porota komentovala hlavně uchazečky. „Kluci komentujou nový děvčata, jsou hezký, šikovný, talentovaný, hezky zpívaj, tancujou a vypadaj, tak je to pro nás zábava,“ říká producent muzikálu Sagvan Tofi. „Na prvním místě ale je, aby to zapadlo do konceptu, který máme s režisérem,“ dodává.

„Zažil jsem konkursů už spoustu,“ říká autor hudby Michal David. „Když tam přijde někdo, kdo je třeba trošku výjimečnej, tak se tím začneme víc zabývat, jinak ale ctíme, že tam lidi jdou a že se to naučej,“ říká zpěvák.

Některým hercům jejich role zůstaly, ale museli je obhájit. Bylo potřeba, aby bylo vidět, jak jim to s novými posilami dohromady bude šlapat. Posuďte sami.

Iv

Mohlo by vás ještě zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také