TopStar

6. května 2013 16:30

Dagmar Dandová

Michal David vyměnil Helenu za Lucku

Král československých diskoték Michal David (52) vyráží letos na turné s čerstvou vítězkou ankety TýTý Luckou Vondráčkovou Plekancovou (33). Rozhodl se vyměnit ji za její tetu Helenu a omladit tak své publikum.

Pro Lucii je to první turné v její více než 20leté kariéře.

„Ukázalo se, že to spojení funguje. Už v době natáčení společné písničky a klipu jsme si slíbili, že když bude příležitost, tak do společného koncertu půjdeme. A povedlo se!“ řekla zpěvačka, která s Davidem dokonce strávila tři dny a tři noci.

Nešlo však o žádný románek, ale o natáčení videoklipu k písni Byla to láska, kterou napsala její matka textařka Hana Sörösová.

Lucie byla v době natáčení ve čtvrtém měsíci těhotenství a i tak dokázala zvládnout náročné taneční kreace. Dnes už je maminka Matyáše (1) a manželka hokejisty Tomáše Plekance zase ve formě a na koncertní šňůru se velmi těší.

David, který v klipu vozí jako řidič limuzíny Lucii po Praze, je ze společné spolupráce také nadšený. „Už tehdy jsem říkal, že ta písnička není o lásce nás dvou, tomu by těžko někdo uvěřil, že? Je to o tom, že nás spojuje moje láska k muzice a Lucčina láska k tanci. Je to song pohodový, veselý, ale ne zamilovaný. Pohodová a veselá bude i naše tour, kde fanouškům nabídneme velkou porci hitů, které dobře znají a zazpívají si je společně s námi. Těšte se také na taneční show,“ uvedl zpěvák.

Hit Tour 2013 bude probíhat v deseti městech na zimních stadionech po celé České republice. Vondráčková a David zazpívají své největší hity za doprovodu živé kapely, sborů a tanečníků. Půjde o rovnocenné koncerty obou interpretů, kde oba budou mít stejný časový prostor. Vrcholem turné má být koncert 26. června v pražské O2 Aréně.

-dad-


Přečtěte si také