TopStar

16. srpna 2018 15:02

Ilona Blašková

Michal Hrůza má nový duet s Annou K.!

Michal Hrůza má už duet snad s každou významnou zpěvačkou. Do počtu mu až do teď chyběla už jenom Anna K. A tihle dva se na spolupráci domlouvali tak dlouho, až to konečně klaplo. K novému songu natočili i videoklip a my jsme samozřejmě u toho nemohli chybět.

Jestli hvězdy patří do výšek, pak je jasné, proč Anna K. a Michal Hrůza k prvnímu společnému duetu točili videoklip na střeše pražské Lucerny. A tak je jasné, že se ve výškách cítili jako ryba ve vodě. „Já se nebojím. Miluji výšky“ řekla Anna K. „Hlavně je úžasné tohle místo, protože oba známe Prahu, ale odsuď vypadá všechno jinak,“ řekl Michal Hrůza.

Duet „Ten, kdo Tě miloval“ bude průvodní písní ke stejnojmennému filmu, který se inspiroval knihou Marie Poledňákové. Složil ji Michal Hrůza a téma lásky, chybování a začínání od nuly je tedy stěžejní. Začínali někdy od nuly a zachraňovali lásku oni sami? „Myslím si, že není potřeba začínat od začátku od nuly, ale navázat třeba na něco pěkného,“ řekla zpěvačka.

„Je dobré znát, rozumět tomu, co jsme třeba udělali špatně, aby jsme to už příště neudělali. Abychom udělali špatně zase něco nového. To je právě ten princip lidských životů. Neustále jsme vystavováni různým rozhodnutím a ne vždy se rozhodneme správně,“ míní Hrůza.

Sdílejte článek

Přečtěte si také