TopStar

13. června 2018 10:49

Michal Kavalčík slaví narozeniny! Tipnete si, kolikáté?

Herec, moderátor a především stále pozitivní budoucí tatínek Michal Kavalčík oslavuje 13. června třiačtyřicáté narozeniny. Darů dostane bavič jistě mnoho, ale ten největší na něj co nevidět čeká v podobě druhého děťátka. Michalovi i jeho rodině tedy přejeme jen to nejlepší!

Michal Kavalčík oslavuje narozeniny a dary na sebe nenechaly dlouho čekat. A co bylo tím prvním? ‚‚Můj syn Alex se zúčastnil konkurzu na roličku do chystaného muzikálu Kocour v botách, a můžu tedy prozradit, že jeho výkon paní režisérku zaujal, a tak se těším, že se spolu budeme vídat na zkouškách a od listopadu pak spolu budeme poprvé hrát. Mám z toho opravdu radost, navíc si zahraju myšího krále,‘‘ nechal se slyšet herec nadšený z úspěchu svého synka.

Michal zmínil i to, jak bude narozeniny oslavovat. ‚‚Narozeniny oslavím prací, ráno jsem v rádiu, pak běžím na zkoušku muzikálu Trhák do Divadla Broadway, večer moderuji akci na Náplavce, takže oslava proběhne až o víkendu, Zuzka mi chystá prý velké překvapení, tak to jsem zvědavý.‘‘ I přesto, že je moderátor pracovně velmi vytížený, kloubit rodinu a pracovní závazky se mu daří. Přejeme tedy Michalovi, ať mu jde vše jako po másle i nadále!

Michalova snoubenka Zuzana je již v devátém měsíci těhotenství a rodit bude každou chvíli. I přes pokročilé stádium se ale chce zúčastnit koncertu na Smíchovské náplavce, který bude moderovat právě její milý. ‚‚Zuzka je velká kámoška s Markem Ztraceným, tak neexistovala jiná varianta, než že půjde se mnou. Možná ty decibely hudby způsobí i trošičku předčasný porod,‘‘ poznamenal humorně Kavalčík.

Sdílejte článek

Přečtěte si také