TopStar

23. září 2013 16:50

Dagmar Dandová

Michale, příště jeď radši busem. Na vrtulník zapomeň!

Zpěvák a producent Michal David (53) má rád komfort, a tak se rozhodl zaletět si z Ostravy do Duchcova na golfový turnaj Divadla Broadway soukromým vrtulníkem. Teď jen hořce lituje.

Cesta to sice byla pohodlná, ale ten výstup! Hitmaker vystoupil z vrtulníku tak nešťastně, že si zlomil kotník hned natřikrát.

Sanitka ho okamžitě odvezla do nemocnice, kde mu nohu operovali. V kotníku má nyní čtyři šrouby a golf si už dlouho nezahraje.

Je kvůli tomu ohrožena i čtvrteční premiéra muzikálu Mata Hari? „Premiéra určitě bude, máme naprosto vyprodáno. Jen uvidíme, jestli bude Michal David schopný přijet se do divadla podívat,“ řekla nám manažerka Divadla Broadway Gabriela Šimonová.

Jako jedna z první se do nemocnice za zpěvákem vydala moderátorka TOP STAR magazínu Martina Jandová.

Ta na svůj Facebook napsala: „Dnes jsem byla v nemocnici za Michalem Davidem, který je po operaci natřikrát zlomeného kotníku. Dostala jsem skvělou bábovku a kávu od jeho ženy Marcely. Michal je v dobré náladě a všechny pozdravuje. Zažil už horší chvíle v životě a je to bojovník Natočili jsme krásný rozhovor pro náš TOP STAR a já si vzpomněla, jak jsem před rokem také tak ležela v nemocnici nemohoucí (závislá na pomoci druhých) po náročné operaci kolene, které jsem si zlomila na lyžích.

Michal byl tenkrát první z mých přátel a kolegů (kromě rodiny), který za mnou do nemocnice přišel. Přinesl dobrou náladu, CD pro sestřičky a DVD přehrávač, aby mi rychleji utíkal čas v nemocnici. Zařídil a zaplatil mi na dva měsíce luxusní auto i s řidičem, které mi bylo kdykoliv k dispozici. Díky němu jsem mohla dál pracovat pro divadlo, televizi, jezdit do Plzně za svým přítelem a vůbec kam jsem potřebovala. Nikdy mu to nezapomenu! Ať se o něm říká cokoliv, já tvrdím, že v nouzi poznáš přítele a Michal je PŘÍTEL, který nabídne lidem kolem sebe vždy pomocnou ruku a za to (a nejen za to) je potřeba si ho vážit! Takových lidí je málo....“

Zahájení divadelní sezony v golfovém areálu Barbora v Oldřichově u Duchcova ale i přesto proběhlo úspěšně. Turnaj vyhrál Marian Vojtko, a Jovanka Vojtková s Kamilou Nývltovou excelovaly v pétanque. A nakonec si všichni na počest Michala Davida aspoň zazpívali.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také