TopStar

17. ledna 2018 08:00

Michelle Obama se stydět rozhodně nemusí. Předvedla fantastickou figuru v sexy plavkách

Rodina exprezidenta Spojených států Baracka Obamy upřednostňuje stejně jako většina hvězd trávit zimní měsíce na dovolených. Nyní se rodina rozdělila a někdejší první dáma Michelle (53) se starší dcerou Maliou relaxuje v Miami, zatímco mladší dcera hlavy státu Sasha si užívá volných chvil s přáteli na plážích v Mexiku.

Kdo jiný by zjistil, jak si rodina Obamových užívá volného času, než paparazziové. Teprve před pár hodinami odchytili bývalou první dámu na pobřeží. A že byla zatraceně sexy. Sněhově bílé plavky, jednobarevné šortky i košili doplnily masivní sluneční brýle a stylový šátek na hlavě. Michelle vypadala jako skutečná královna pláže a její dcera Malia jako opravdová princezna.

Okamžitě po zveřejnění těchto snímků na sociálních sítích se rozpoutala vlna chvály Michelliny postavy. To, jak vypadá manželka Baracka Obamy v plavkách, všechny jednoduše nadchlo. Není to ale jen tak, Michelle Obama si musí figuru zatraceně těžko hlídat. To jí ale vůbec nevadí. Michelle miluje sport a věnuje mu každé ráno i veškerý volný čas. Její den začíná vždy během nebo jízdou na kole. Také miluje posilovnu a jógu. A pokud rodina cestuje, Obama si s sebou vždy bere švihadlo. Zkrátka ani jeden den bez sportu!

Vypadá to, že bílá je oblíbená barva nejen Michelle, ale i její mladší dcery Sashi. Ta předvedla velmi podobný model plavek na pláži v Mexiku, kde si dívka nyní užívá se svými přáteli chvilky bez rodičů. A jak jí to sluší? Posuďte sami. Vypadá to, že Michelle roste konkurence!

Sdílejte článek
Štítky Barack Obama sport Miami dovolená Michelle Obama

Přečtěte si také