TopStar

1. listopadu 2017 09:00

Mick Jagger randí s čerstvou dvaadvacítkou

Čtyřiasedmdesátiletý Mick Jagger upřednostňuje dívky o dost mladší. Po rozchodu s 31letou matkou svého osmého dítěte nezůstal rockový děda dlouho sám. Minulý víkend strávil Jagger v Paříži se svou novou dívkou, vycházející režisérkou Noor Alfallah.

Ve francouzské metropoli měla kapela Rolling Stones koncert v rámci nového turné. Nová dívka Jaggera přiletěla za Jaggerem, aby se na něj mohla podívat a strávit s ním nějaký čas. ,,Mick ještě pořád srší tím jeho legendárním charismatem, ale i ostatní členové kapely byli šokováni, když krásná Noor přiletěla do Paříže jen kvůli němu. Oba jsou svobodní a zdá se, že je jim spolu dobře. Mick se pořád usmíval a měl i to svoje známé zablesknutí v očích," zmínil pro tisk jeden z Mickových známých. Po skončení koncertu se pár společně vrátil do USA.

Rolling Stones legend Mick Jagger dating Kuwaiti Noor Alfallah . Rolling Stones legend Mick Jagger is reportedly dating Noor Alfallah, a 22-year-old budding film producer of Kuwaiti origin. They were spotted together in Paris, according to British media reports, during the 74-year-old’s tour. According to the Daily Mail, a source said: “Mick still has his ¬legendary charm but even the band were surprised someone as young and beautiful as Noor came to Paris to see him. #samaelfane #mickjagger #nooralfallah

Příspěvek sdílený Sama - (@samaelfane), Říj 31, 2017 v 12:30 PDT

Připomeňme si, že Mick koupil v Paříži vlastní dům své bývalé přítelkyni, se kterou má syna Deverauxe a čas od času oba navštěvuje. Celkově má Mick 8 dětí od 5 různých žen, 5 vnoučat a jedno pravnouče. Připomenout si všechny Jaggerovy přítelkyně je prakticky nemožné, dlouhých vztahů měl však rocker posrovnu, konkrétně s modelkami Jerry Hall a L'Wren Scott. L'Wren v roce 2014 zemřela, což byla pro Jaggera ta největší rána.

Sdílejte článek
Štítky nový vztah Mick Jagger

Přečtěte si také